Narodowa reprezentacja Brazylii zagra w ćwierćfinale mistrzostw świata po tym jak ogrywa narodowy zespół Korei Południowej!

Zwycięstwo z narodową reprezentacją Korei Południowej rezultatem 4:1 - fenomenalne spotkanie kadry Brazylii!

Aktualnie rozgrywane mistrzostwa świata są wyjątkowe pod wieloma względami i nie da się tego ukryć. Właśnie zakończyły się grupowe zmagania, a więc nadszedł czas na to, co piłkarscy sympatycy lubią najbardziej. Chodzi oczywiście o fazę play off, gdzie nie ma miejsca na błędy i przegrana może Cię wyeliminować z turnieju oraz marzeń o zwyciężeniu pucharu świata. W niedzielę polska narodowa drużyna przegrała z Francją wyniki 1 do 3 i została wyeliminowana z mistrzostw świata. Dla piłkarskich kibiców w naszym kraju, ponieważ nie oznaczało to jednak końca emocji, gdyż turniej nadal trwa. Z całą pewnością trzeba obserwować grę kadry Brazylii, gdyż z pojedynku na pojedynek wygląda dużo lepiej. Fantastycznym tego przykładem było spotkanie 1/8 finału z zespołem narodowym Korei Południowej, gdzie zawodnicy kadry narodowej Brazylii urządzili sobie festiwal strzelecki w pierwszej połowie. Już w 6. minucie strzelona została bramka numer jeden dla drużyny narodowej Brazylii, a autorem był Vinicius, który świetnie poradził sobie w polu karnym z obroną przeciwnika.

Trzeba mieć na uwadze, że I połowa meczu była prawdziwym koszmarem dla reprezentacji Korei Południowej. Szczególnie, że pierwsza część zakończyła się prowadzeniem narodowej reprezentacji Brazylii rezultatem 4 do 0. Następne trafienia zdobyli Neymar, Richarlison oraz Paqueta. Sympatycy futbolu obecni na obiekcie mogli być zadowoleni, ponieważ mieli możliwość oglądać prawdziwy popis kadry Brazylii. W drugiej odsłonie tempo tego starcia znacząco spadło. Piłkarze Korei Południowej fenomenalnie się bronili w momencie, kiedy brazylijscy zawodnicy próbowali tworzyć kolejne akcje. Pod koniec pojedynku narodowa kadra Korei Południowej zdobyła bramkę honorową, która była ozdobą spotkania. Na strzał zza pola karnego zdecydował się zawodnik zespołu Korei Południowej, a golkiper drużyny Brazylii nie miał szans na skuteczną obronę. To spotkanie w ostatecznym rozrachunku skończyło się wynikiem 4 do 1 dla reprezentacji Brazylii, która w ćwierćfinale zmierzy się z narodową reprezentacją Chorwacji. Stawką tego pojedynku będzie awans do 1/2 finału światowych mistrzostw i gwarancja rywalizacji o medal.